Kezdőlap Események Döntetlennel zárult a paprikás hangulatú felkészülési mérkőzés

Döntetlennel zárult a paprikás hangulatú felkészülési mérkőzés

A Messzi István Sportcsarnok adott otthont vasárnap este a magyar férfi kézilabda- válogatott felkészülési mérkőzésének, ahol Szerbia volt az ellenfél. A zentai 2 gólos vereség után, a magyar csapat 25-25-ös döntetlent játszott a szerbek ellen.

A mérkőzést javarészt a szerb csapat uralta, de a magyar válogatott nem engedte, hogy az ellenfél túlságosan messzire lépjen el tőlük. Az első félidőt a szerbek nyerték meg, 11-13-as állással vonultak szünetre a csapatok.

Fordulás után sem változott sokat a helyzet, a magyar válogatott az utolsó tíz percre érte be a szerbeket, sőt, fordítottak is. Az ellenfél rögtön tudott válaszolni a magyarok góljaira, és megmutatták agresszív védekezésüket is. Miután az utolsó másodpercekben, a magyaroknak megítélt hetes kimaradt, így 25- 25ös végeredménnyel zárult a felkészülési mérkőzés.

Január 16-án rajtol el a lengyelországi Európa Bajnokság, ahol a csoportmérkőzéseken Dánia, Oroszország és Montenegró lesz az ellenfele a magyar csapatnak.

(Kép forrása: Internet)