Kezdőlap Események Továbbra is a magyarok az élen egyéniben is és csapatversenyben is

Továbbra is a magyarok az élen egyéniben is és csapatversenyben is

Kitettek a magyar világbajnokok a Lipicán (SLO) zajló XVII. Kettesfogathajtó világbajnokság mai maratonhajtás versenyében – Hölle Martin élről rajtolva remekül építette fel a mai versenynapját és valósította meg végül 3., lett és összetettben 11.22 hp-ra növelte előnyét.

Jól fizetett a mai maraton a győztes szlovén *TAVCAR Miha összetettben a 30. helyről jött fel a 10. helyre, míg a második helyezett a holland *VAN EIJK Stan a 26., helyről a 9., re jött fel.

Csapatban szoros versenyben nyerték a maratont a magyarok, a németek és a svájciak előtt

A címvédő Lázár Vilmos 15., lett a szoros maratonban és Hölle Martinnal élen tartották a magyar csapatot két versenyszám után. Összetettben Lázár Vilmos 6., helyen áll 4.21 hp-ra a dobogótól. A magyarok közül a többiek – Kákonyi Norber 18., ifj Nagy Tibor 46., Szilágyi Zsolt az 55., helyről várja a vasárnapi befejező napi akadályhajtás versenyét.

Csapatban élen a magyarok, a németek előtt 6.05 hp-t és a harmadik helyen álló franciák 27.01 hp-t az előnyünk.