Kezdőlap Események XXXII. Izsáki Sárfehér Napok – Részletes programok

XXXII. Izsáki Sárfehér Napok – Részletes programok

MEGOSZTÁS

Para Fogathajtó Világbajnokság, a Magyar Köztársaság Fogathajtó Egyéni és Csapatbajnoksága

Nemzetközi Rövidszőrű Német Vizsla Világtalálkozó 2017. szeptember 29-30. október 1.

 

Szeptember 29. péntek

9 óra Fogathajtó pálya: Fogathajtó versenyek díjhajtó számai

10 óra Városháza, Művelődési Ház: Kiállítások kapuinak megnyitása

13 óra Biczó Csárda: Nemzetközi Rövidszőrű Német Vizsla Világtalálkozó

15 óra Sportpálya: Sárfehér Kupa utánpótlás labdarúgó torna

17 óra Vino Étterem: Phul Band műsora

17 óra Selyemerdő: I. Sárfehér Esti Futóverseny

20 óra Vino Zörej Music Club: Forró Rágógumi koncert (rockabilly) a belépés díjtalan

 

Szeptember 30. szombat

8 óra Biczó Csárda: Nemzetközi Rövidszőrű Német Vizsla Világtalálkozó

9 óra Fogathajtó pálya: Fogathajtó versenyek maratonhajtó számai

9 óra Vasútállomás: Országos motoros találkozó

10:30  Általános iskola: Körzeti Kórustalálkozó

10 órától Katolikus templomkert: Családi nap gyermekprogramokkal

11 óra Vino Étterem: Elszármazott izsákiak találkozója

14:30 Kossuth-Rákóczi út: Országos motoros felvonulás

15 óra Szabadtéri színpad: A Mosolyra Hangolók – zenés gyermekműsor

16 óra Sportpálya: Izsák – Harta nosztalgia labdarúgó mérkőzés

16 óra Szabadtéri színpad: Nagy Edmond műsora

17 óra Vino Étterem: Phul Band műsora

17 óra Szabadtéri színpad: Ünnepköszöntő – városi kitüntető címek átadása

19 óra Szabadtéri színpad: Sztárparádé – Kökény Attila, Nika, Unique

21 óra Szabadtéri színpad: Dj’s: Kincsesszabi, Garfieldbandi, Zsé, Conga Live Act: Csoki, Visual: Toomas Yilson

21 óra Vino Zörej Music Club: Molyair koncert (blues, rock) belépés díjtalan

 

Október 1. vasárnap

8 óra Biczó Csárda: Nemzetközi Rövidszőrű Német Vizsla Világtalálkozó

9 óra Fogathajtó pálya: Fogathajtó versenyek akadályhajtó számai

15 óra Kossuth és Rákóczi út: Hagyományőrző szüreti felvonulás

15:30 Szabadtéri színpad: Izsáki Roma Nemzetiségi Önkormányzat gyermekcsoportjának műsora

15:40 Szabadtéri színpad: az Ágasegyházi Citerazenekar műsora

16 óra Fogathajtó pálya: A  Fogathajtó versenyek ünnepélyes eredményhirdetése

16 óra Szabadtéri színpad: Kecskeméti Nótások Baráti Körének nótaműsora

17 óra Szabadtéri színpad: Néptánc gála – Sárfehér Néptáncegyüttes

19 óra Szabadtéri színpad: Sztárparádé – Szandi, Kocsis Tibi, Nagy Feró

21 óra Kossuth tér: Tűzijáték

 

BORUDVAR, KIRAKODÓ VÁSÁR, GYERMEKJÁTÉKOK, VÉRADÓBUSZ (október 1-jén, 9-13.30-ig)

 

 

MEGOSZTÁS