Kezdőlap Kiemelt Álláslehetőség a TS Gastro Kft.-nél

Álláslehetőség a TS Gastro Kft.-nél

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres  Örkénybe

Élelmezésvezető pozíció

Főbb feladatok:

  • Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
  • Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
  • Napi étkezők létszámának összesítése
  • Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
  • A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
  • Heti és havi nyersanyagleltárak készítését
  • Heti riportok megírása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú élelmezésvezetői, vagy vendéglátó ipari végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés

Dietikus munkakör

  • Üzemi konyhák részére diétás és normál havi étlaptervezés és tápanyagszámítás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményekkel, partnerekkel
  • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • QuadroByte szoftver ismerete

  • Fejlődési lehetőség, karriercélok
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az [email protected]  e- mail címrevárjuk.