Kezdőlap Események KECSKEMÉTI SIKEREK A BÁCSVÍZ KUPA ÚSZÓVERSENYEN

KECSKEMÉTI SIKEREK A BÁCSVÍZ KUPA ÚSZÓVERSENYEN

A BÁCSVÍZ KVSC és a Hírös Sport Nonprofit Kft. által üzemeltetett Kecskeméti Fürdő közös rendezésében került sor a jubileumi, XXXV. BÁCSVÍZ KUPA Úszóversenyre a hétvégén, március 7-én és 8-án.

A versenyen 28 egyesület csaknem 350 versenyzője, 1364 alkalommal állt rajtkőre, amelyre a BÁCSVÍZ KVSC 33 sportolóval nevezett. Remek egyéni csúcsok születtek, valamint érmekből sem volt hiány. A csapatverseny győztese az Érdi Úszósport Kft. lett, de örömteli, hogy a dobogó második és harmadik fokára két kecskeméti csapat, a BÁCSVÍZ KVSC, illetve a KESI állhatott fel. Egyéni LEN pont kupát vihetett haza a BÁCSVÍZ KVSC két versenyzője, Mohay Janka és Kiss-Pauditz Aliz.

A BÁCSVÍZ KVSC éremszerzői: Mohay Janka, Kiss-Pauditz Aliz, Pajor Franciska, Osztényi Dániel, Mozsárik Levente, Mészáros Dániel, Magony Joshua, Czeglédi Diána, Szabó Nóra, Tóth Molli, Dongó Gellért, Szilvási-Hazag Aliz, Kosztolányi Anna, Mácsai Dóra, Gajári Márk, Kis Bence, Szalontai Roland, Czeglédi Kenéz, Farkas Janka, Domján Noémi.

Az egyesület pontszerző helyezést elért versenyzői: Wórum Benedek, Tarsoly Zsolt, Hajagos Benjámin, Szűcs Balázs, Bali Dorottya, Szűcs Barnabás, Rössler Nathalie, Kovács Tamás János.

Felkészítő edzők: Nagy Zoltán, Bálint Zoltán, Bács Ferenc