Kezdőlap Kecskemét Férfi NB-II. csapatbajnoki mérkőzés

Férfi NB-II. csapatbajnoki mérkőzés

Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér – Vecsési Sport Egyesület I. 13/5.
Kecskeméti győztesek: Jádi Dominik 4/4, Drabant Anita 4/4, Miskolci Kristóf 2/2, Gyetvai Ákos 4/1, Szűcs Bence 2/0, Jádi-Gyetvai, Márkus-Drabant páros 1-1.

Vecsési győztesek: Herczeg Attila 4/2, Spengler György 4/2, Urbán László 4/1, Hegedüs Tamás 4/0.

A 3. fordulóban a Sparisok hazai pályán fogadták a Vecsési csapatot. Tavalyi bajnokságban szoros mérkőzéseket játszottunk velük. Jádi és Drabant verhetetlen volt a mai napon, Miskolci ameddig játékban volt hozta a mérkőzéseit, a helyén Szűcs kapott játéklehetőséget. Gyetvainak egy mérkőzés megnyerése és szoros további szetteket sikerült játszani. Szűcsnek nem sikerült nyerni, de szorongatta a rutinosabb Vecsésieket.

Fodor Miklós edző: szoros mérkőzésre volt kilátás. Az ellenfél rutinos versenyzőkből áll és különböző stilúsban játsaznak. A végeredmény nem tükrözi hogy a szetteken belül milyen kiélezett küzdelem volt, amelyben a fiataljainknak sikerült felülkerekedni. Drabant és Jádi a
végjátékokban többször is forditani tudott hátrányból és megnyerték a szetteket. Két játszott forduló után veretlen a csapat.
Gratulálok mindenkinek aki jelen volt és és játszott.

Folytatás október 4-én Szolnokon Jászkun Volán SC. Kft. II. csapata ellen.