Kezdőlap Régió Kecskemét város weboldala idén is indul az „Év Honlapja” címért!

Kecskemét város weboldala idén is indul az „Év Honlapja” címért!

Az idén 10 éves „Az Év Honlapja” verseny, amelyen ismét versenybe száll a www.kecskemet.hu, Kecskemét város weboldala az „Önkormányzatok és települések” kategóriában.
Az Internet Marketing Tagozat és a Magyar Marketing Szövetség által közösen kiírt pályázat az egyik legrangosabb elismerés az online világban. Városunk – eddig egyedüliként – kétszer is (2006-ban és 2008-ban) elnyerte ezt a rangos díjat.
Kecskemét weboldalán a megújult arculat mellett új fejlesztések is történtek (interaktív ügyintézési kapcsolattartás, ügyintézési iránytű, hírfolyamok), mellette rendszeres frissítésekkel és naprakész információkkal szolgál mind a kecskeméti polgárok, mind a városunk iránt érdeklődők számára.
Kérjük, amennyiben az ön tetszését is elnyerte honlapunk, akkor szavazzon ránk!
Elindult a közönségszavazás „Az Év Honlapja” Facebook oldalán. A „Szavazás” fülön keresse meg az „Önkormányzatok és települések” kategóriát, ahol megtalálja Kecskemét város pályázatát „Állandóság és megújulás” névvel.
Ha szavazott kérjük használja a „Megosztás” gombot is, hogy ismerősei is értesülhessenek a szavazásról!