Kezdőlap Diákélet Újra CSIPERÓ Kecskeméten

Újra CSIPERÓ Kecskeméten

Ismét megrendezésre kerül az egy hetes Csiperó fesztivál Kecskeméten, amelynek keretén belül idén Indiából is fogadhatunk látogatókat. A rendezvény július 3-án fog kezdődni, és 10-én zárul.

Az Európa Jövője Egyesület, vagyis a Csiperó már a kilencvenes évek legelejétől létezik Kecskeméten. Megalapításának célja az volt, hogy a világ különböző pontjairól érkező gyermekek megismerhessék városunkat és mi is megismerkedhessünk az általuk hozott különböző kultúrákkal. Eleinte csak Európából, később azonban a világ összes tájáról érkeztek látogatók, többek közt például a Koreai Köztársaságból, Japánból, Izraelből, az Amerikai Egyesült Államokból, Kanadából és Ausztráliából is.

Idén nyáron immár 14. alkalommal kerül megrendezésre városunkban a nagyszabású programsorozat.

Folyamatos információkért kérjük, figyeljék hírportáljainkat.