Kezdőlap Régió Szoros összecsapás a TF ellen

Szoros összecsapás a TF ellen

A TF csapata ellen lépett pályára az alsóházi rájátszás utolsó fordulójában Budapesten a Pincelakat Röpke SE.

A mérkőzés elején nagyon jól fel tudták venni a versenyt az ellenfél csapata ellen, így az első szettet csak 6 pont hátránnyal fejezték be. Az ezt követő játszmákban töretlen lelkesedéssel és kitartással küzdöttek és a harmadik szettre sikerült megfordítani az állást 15:25-re, majd így zajlott a negyedik szett is, aminek az eredménye 17:25 lett a mieink javára. Az utolsó játszmában szoros küzdelmet láthattak a szurkolók. Sajnálatunkra a meccs végére sikerült a TF csapatának felébrednie és egy 5-0-s kontrával fejezték be a mérkőzést. A mérkőzés végeredménye TFSE – Pincelakat Röpke SE 3:2 lett.