Kezdőlap Kecskemét A Kecskeméti Városrendészet folytatja a roncsautók elszállítását

A Kecskeméti Városrendészet folytatja a roncsautók elszállítását

A városunk közterületein elhelyezett roncsautók egyrészt csúfítják a városképet, másrészt a sűrűn lakott városrészekben indokolatlanul foglalják a parkolóhelyeket. A Városrendészet a pandémia idején sem pihen, a mai napon a közterület-felügyelők több üzemképtelen
gépjárművet szállítottak el Kecskemét közterületiről. Az elszállított gépjárművek közül két roncsautóba fedél nélküli személyek költöztek, akik zavarták az ott élők nyugalmát.
Tekintettel arra, hogy a Városrendészet egyik kiemelt célja városunk közterületi rendjének megtartása, így Dr. Német Zsolt intézményvezető arra kéri a Tisztelt Lakosságot, hogy
segítsék a Városrendészet munkáját azzal, hogy a lakókörnyezetükben észlelt üzemképtelen, illetve forgalmi rendszám nélküli gépjárművekről értesítik a felügyeletet a 20/621-5599-es számon, vagy a [email protected] e-mail címen.