Kezdőlap Kecskemét Első osztályos gyerekek lepték el a Sparit

Első osztályos gyerekek lepték el a Sparit

MEGOSZTÁS

 A Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér március 12-én rendezte meg csarnokában az elsősök szokásos ping-pong versenyét. A megmérettetésen különféle ügyességi gyakorlatokban mérték össze tudásukat a környező iskolák kisdiákjai.

A sportkör több éve működik együtt az Arany János Általános Iskolával, a Móra Ferenc Általános Iskolával és a Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolával. Az említett iskolák első osztályos tanulói játékos keretek között ismerkednek meg az asztalitenisz alapjaival, a legfontosabb fogalmakkal, a megfelelő ütőfogással, illetve a helyes mozgással.

A megmérettetés előtt egy asztalitenisz bemutatót néztek meg az elsősök, ahol Ördög Balázs, Ördög Miklós, Demeter Lehel és Kiss Dániel mutatták be az asztalitenisz fortélyait.

A foglalkozások megkoronázásaként minden osztály legjobbjai összemérték tudásukat más osztályok, más iskolák legjobbjaival, és így minden évben abszolút bajnokokat avatnak a Spariban. Nem történt ez máshogy idén sem, íme a legjobbak listája:

Tenyeres tartás – fiú:

  1. Zsák Tamás (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája )
  2. Csikó Gábor (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)

III. Bakos Róbert (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája)

Tenyeres tartás – lány:                                    

  1. Karsai Gabriella (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Kovács Borsika (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája )

III. Vámos Szófia (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája)

Fonáktartás – fiú:

  1. Zsák Tamás (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája ) – Szénási Noel (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola)
  2. Botka Szabolcs (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)

Fonáktartás – lány:

  1. Karsai Gabriella (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Kovács Borsika (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája )

III. Illyés Zoé (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája)

Tenyeres pattogtatás – fiú:

  1. Sáfár Soma (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Bakos Róbert (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)

III. Zsák Tamás (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája )

Tenyeres pattogtatás – lány:

  1. Karsai Gabriella (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Illyés Zoé (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)

III. Szőrös Kitti ((Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája )

Fonák pattogtatás – fiú:

  1. Sáfár Soma (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Szénási Noel (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola)

III. Szalay András (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája )

 

Fonák pattogtatás – lány:

  1. Karsai Gabriella (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Kovács Borsika (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája )

III. Holló Henrietta (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola)

 1 tenyeres – 1 fonák pattogtatás – fiú:

  1. Zsák Tamás (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc ÁltalánosIskolája )
  2. Szénási Noel (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola)

III. Szalay András (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája )

1 tenyeres – 1 fonák pattogtatás – lány:

  1. Karsai Gabriella (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola LánchídUtcai Sport Általános Iskolája)
  2. Bóc Boglárka (KecskemétiSzéchenyivárosi Arany János Általános Iskola)

III. Holló Henrietta (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola)

MEGOSZTÁS