Kezdőlap Sport Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér termében került asztalitenisz Diákolimpia területi B...

Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér termében került asztalitenisz Diákolimpia területi B kategória (amatőr) versenye

MEGOSZTÁS

Idén is a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér termében került megrendezésre a 2018/2019. évi asztalitenisz Diákolimpia területi B kategória (amatőr) versenye 2018. 10. 17-én.

Fiú I-II. korcsoportos csapat:
1. Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola: Bodai Levente, Köblös Máté,
Teleki Sámuel Márton
2. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola: Balogh Martin, Ördög Balázs

Fiú III-IV. korcsoportos csapat:
1. Bányai Júlia Gimnázium: Mayer László, Pap Marcell,
2. Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola: Czakó
Richárd, Kisjuhász Roland Lombos Miklós
3. Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola: Bondor Kolos, Géró Milán, Szabó Gábor,
Tarjányi Áron

Lány III-IV. korcsoportos csapat:
1. Bányai Júlia Gimnázium: Faragó Csillag Virág, Nyíri Kata Luca, Tóth Hanna Katalin
2. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája: Gubacsi
Boglárka, Polónyi Nóra, Tóth Csenge
3. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola: Juhász Viktória, Szabó Petra,
Varga Johanna

I-II. korcsoportos lány egyéni:
1. Jeney Johanna (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola)
2. Varga Johanna (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai
Sport Általános Iskolája)

I-II. korcsoportos fiú egyéni:
1. Köblös Máté (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola)
2. Lia Xaiang (Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)
3. Bodai Levente (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola)
4. Balogh Martin (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai
Sport Általános Iskolája)

III-IV. korcsoportos lány egyéni:
1. Faragó Csillag Virág (Bányai Júlia Gimnázium)
2. Tóth Csenge (Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános                Iskolája)
3. Tóth Hanga Katalin (Bányai Júlia Gimnázium)
4. Juhász Viktória (Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd            Utcai Sport Általános Iskolája)

III-IV. korcsoportos fiú egyéni:
1. Mayer László (Bányai Júlia Gimnázium)
2. Lombos Miklós (Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú
Művészeti Iskola)
3. Tarjányi Áron (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola)
4. Csorba Zsolt (Orgoványi Általános Iskola)

III-IV. korcsoportos fiú egyéni:
1. Dudás Tamás (Kecskeméti Piarista Gimnázium)
2. Kocsis Bálint (Kiskunfélegyházi Szent Benedek Középiskola)

III-IV. korcsoportos lány egyéni:
1. Novák Laura (Kecskeméti Református Gimnázium)
2. Szaniszló Anna (KSZC Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma)

Izgalmas mérkőzéseket hozott a verseny, gratulálunk a győzteseknek és a helyezetteknek. Egyéniben az első három helyezett, míg csapatban az első két csapat jutott tovább a megyei döntőbe. Az igazolt kategória megyei döntője ismét a Spartacusban kerül megrendezésre, míg az amatőrök versenye Soltvadkerten lesz.

MEGOSZTÁS